Penzion U Kostela Mikulčice, ubytování v okr. Hodonín

Obec Mikulčice se nachází v samém centru slováckého regionu Podluží. Leží 7 kilometrů jižně od Hodonína a obepíná ji krásné prostředí vinic, sadů a lužních lesů.

Penzion U Kostela je idální volba pro jednodenní přespání i pro dlouhodobější ubytování.

 

Penzion nabízí následující možnosti ubytování:


 

Město Hodonín

je okresní město v Jihomoravském kraji a zárověň sídlo okresu Hodonín, nachází se jihovýchodně od Brna a leží na řece Moravě 50 km . Má rozlohu 63,05 km² a žije zde přes 28 tisíc obyvatel.

 

Hodonín se proslavil především jako rodiště československého prezidenta Tomáše Garyka Masaryka, nabízí krásná místa a památky s historií spojenou s životem prezidenta Československé republiky. Pokud budete chtít zde strávit více než jeden den, nabýzíme Vám ubytování v našem nedalekém penzionu v obci Mikulčice.

 

Dalším důvodem k návštěvě se stává samotná obec Mikulčice která leží jižně 7km od Hodonína a obepíná ji krásné prostředí vinic, sadů a lužních lesů.

 

Obec se pyšní bohatou historií sahající až do 2.-3. století našeho letopočtu. Dříve považovaná za sídelní centrum Velkomoravské říše, dnes presentována největším dochovaným archeologickým okrskem v České republice, tak zcela jistě nadchne každého milovníka historie.

 

Využijte krásné a levné ubytování v okrese Hodonín.